BA İŞLETME VE FİNANS OKULU

BA İşletme ve Finans Okulu

BA İşletme ve Finans Okulu 1992 yılında Bankacılık Yüksek Okulu adıyla Letonya Bankası altında kurulmuştur. 1997 yılında Yüksek Öğrenim Kurumu olarak akreditasyon kazanmıştır. Bugün BA İşletme ve Finans Okulu 1600’den fazla öğrencisiyle kendi finansmanını sağlayan öncül işletme odaklı yüksek öğrenim kurumlarındandır.

Zamanla, BA İşletme ve Finans Okulu daha geniş uluslararası alanda daha geniş tanınmışlık kazanmaktadır. “Uluslararası Finans ve Bankacılık” yüksek lisans programı, Batı Avrupa’daki Eduniversal Uluslararası Bilimsel Komitesi tarafından Kurumsal Finans Master’ı eğitim programı grubunda 1000 en iyi  işletme okulu üniversitesi arasından 13’üncü seçilmiştir. Dahası, “Yaratıcı Endüstrilerde İşletme” yüksek lisans programı “En iyi Sanat ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisans Eğitim Programı” katagorisinde 42’inci seçilmiştir. BA İşletme ve Finans Okulu aynı zamanda İsviçre’deki Swiss İşletme Okulu ile işbirliği ile çift diploma programı sunmaktadır.

BA İşletme ve Finans Okulu İngiliz Kalite Kurumu tarafından, Avrupa Kalite Yönetimi Mükemmeliği Kurumu tarafından belirlenen yüksek uluslararası tanınırlık standartları sebebiyle “Mükemmel Kalite Yönetiminde Girişimcilik Sertifikası” almıştır

BA İşletme ve Finans Okulu’nda, öğrenme odaklı eğitim hedeflenerek Avrupa Kredi Transfer Sistemi uygulanmaktadır. Krediler öğrenimden elde edilecek bilginin işlevselliğine göre belirlenmiştir. Yurtdışında doktora eğitimi tamamlamak için hayaliniz BA İşletme ve Finans Okulu ile yeni bir boyut kazanmaktadır.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Doktora Programları Eğitim Süresi Öğretim Ücreti, Avro
İşletme Yönetimi 3 4392