RISEBA Üniversitesi

RISEBA Üniversitesi

RISEBA, uluslararası kariyere giden yolma görevini üstlenerek 1992 yılında kurulmuştur. RISEBA’nın asli amacı tüm öğrencileri ve mezunları uluslararası alanda kariyere hazırlamaktır.

RISEBA, Letonya Cumhuriyeti Bilimi ve Letonya Eğitim bakanlığı tarafından bir yüksek eğitim kurumu olarak tam akreditasyon almış olan bir özel üniversitedir. RISEBA, ayrıca Letonya’daki ilk özel üniversitedir ve şu an Letonya’daki en büyük ilk on en büyük üniversite arasında sayılmaktadır. Halihazırda, 17 farklı seviye ve doğrultuda eğitim programına kayıtlı, 200 yabancı, toplam 3000 öğrencisi ve 8000’den fazla da mezunu bulunmaktadır.

Ayrıca, RISEBA pazarın spesifik olarak ihtiyaç duyduğu ya da pazara ilk kez tanıştırılmış olan eğitim programları sunmaktadır. Ayrıca, üç farklı dilde yüksek eğitim sağlama opsiyonuna sahiptir – Letonca, Rusça ve İngilizce.

Yeni ihtiyaçlarla birlikte genişleyen çevredeki değişimlere uyum sağlamak ve yeni fırsatları takip etmek için, RISEBA çalışma alanlarını yeni eğitim alanlarıyla genişletmiştir – i.e. iletişimleri, yaratıcı endüstriler, medya ve mimarlık ve sloganı “finansal sürdürülebilirlik, uluslararası tanınmış işletme üniversitesi, sanatlar ve teknolojiler”dir. RISEBA, Letonya’da okumak isteyen öğrencilere kendine has yeni eğitim programları sunarak pazara yönelik ihtiyaçlara olan duyarlılığıyla kendini kanıtlamaktadır.

RISEBA, multi-kültürel bir üniversitedir ve yaratıcı, zeki ve bağımsız düşünen bireylerle çalışan küresel pazara, alanlar-arası eğitim sağlamaktadır. RISEBA eğitimde mükemmel kalite, yüksek kaliteli mezunlar, uluslararası tanınmış diploma, mükemmel araştırma üssü ve yüksek nitelikli akademik kadrosu için söz vermektedir.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Lisans Programları Eğitim Süresi Yıllık Eğitim Ücreti/EURO Kabul Dönemi
İş Psikolojisi (Uzaktan Eğitim) 3 yıl 3600 Güz/Bahar
Avrupa İşletme Çalışmaları 4 yıl 4500 Güz
İşletme Yönetimi (Uzaktan Eğitim) 4 yıl 3000 Güz/Bahar
Mimarlık 3.5 yıl 6400 Güz
Halkla İlişkiler ve Reklam Yönetimi 4 yıl 2500 Güz
Görsel-İşitsel Medya Sanatları 4 yıl 4200 Güz