Baltık Uluslararası Akademi

Baltık Uluslararası Akademi, 1992 yılında kuruldu ve 2006 yılına kadar “Baltık Rus Enstitüsü” olarak anıldı. Şu an Baltık Uluslararası Akademi, Baltık Bölgesi ve Batı Avrupa ülkeleri arasında, en büyük hükümetten bağımsız yüksek eğitim kurumudur.

Baltık Uluslararası Akademi’de okuduğunuz süre boyunca, sürekli yeniden organizasyon ile akademik ve profesyonel yüksek eğitimi, Avrupa Birliği’nin gereksinimlerine cevap verecek şekilde sürekli bir yenilenme içerisinde elde edersiniz. Baltık Uluslararası Akademi, Uluslararası uzman değerlendirmesine ve süresiz akreditasyona sahip bir eğitim kurumudur.

Baltık Uluslararası Akademi, yalnızca Riga’da değil, Letonya’nın bir çok şehrinde farklı şubelere sahiptir. Bu şehirler, Liepaja, Rezekne, Jekabpils, Ventspils, Smiltene, Jelgava.

Akademi, uluslararası öğrenciler için düzenli olarak yaz okulları, sanat sergileri, bilimsel seminerler, konferanslar, yuvarlak masa tartışmaları düzenleyerek akademideki öğrencilerle, diğer kurumlardaki öğrencilerle, yerli ve yabancı eğitimcilerle, işçi ve çalışanlarla etkileşime geçerler.

Sunmakta olduğumuz farklı seçeneklerle öğrencilerimiz, İngilizce’nin yanısıra yurtdışında Rusça eğitim alarak, uluslararası alanda avantaj yakalarlar.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Önlisans Eğitim Ücretleri

Yüksekokul Programları Eğitim Süresi Öğretim Ücreti, Avro
KOBİ Yönetimi (Rusça) 2-2.5 2500
Hukuk Bilimleri (Rusça) 2-2.6 2500
Sosyal Destek Kuruluşları (Rusça) 2-2.7 2500
Çevre Tasarımı (Rusça) 2-2.8 2500