RISEBA Üniversitesi

RISEBA, uluslararası kariyere giden yolma görevini üstlenerek 1992 yılında kurulmuştur. RISEBA’nın asli amacı tüm öğrencileri ve mezunları uluslararası alanda kariyere hazırlamaktır.

RISEBA, Letonya Cumhuriyeti Bilimi ve Letonya Eğitim bakanlığı tarafından bir yüksek eğitim kurumu olarak tam akreditasyon almış olan bir özel üniversitedir. RISEBA, ayrıca Letonya’daki ilk özel üniversitedir ve şu an Letonya’daki en büyük ilk on en büyük üniversite arasında sayılmaktadır. Halihazırda, 17 farklı seviye ve doğrultuda eğitim programına kayıtlı, 200 yabancı, toplam 3000 öğrencisi ve 8000’den fazla da mezunu bulunmaktadır.

Ayrıca, RISEBA pazarın spesifik olarak ihtiyaç duyduğu ya da pazara ilk kez tanıştırılmış olan eğitim programları sunmaktadır. Ayrıca, üç farklı dilde yüksek eğitim sağlama opsiyonuna sahiptir – Letonca, Rusça ve İngilizce.

Yeni ihtiyaçlarla birlikte genişleyen çevredeki değişimlere uyum sağlamak ve yeni fırsatları takip etmek için, RISEBA çalışma alanlarını yeni eğitim alanlarıyla genişletmiştir – i.e. iletişimleri, yaratıcı endüstriler, medya ve mimarlık ve sloganı “finansal sürdürülebilirlik, uluslararası tanınmış işletme üniversitesi, sanatlar ve teknolojiler”dir. RISEBA, Letonya’da okumak isteyen öğrencilere kendine has yeni eğitim programları sunarak pazara yönelik ihtiyaçlara olan duyarlılığıyla kendini kanıtlamaktadır.

RISEBA, multi-kültürel bir üniversitedir ve yaratıcı, zeki ve bağımsız düşünen bireylerle çalışan küresel pazara, alanlar-arası eğitim sağlamaktadır. RISEBA eğitimde mükemmel kalite, yüksek kaliteli mezunlar, uluslararası tanınmış diploma, mükemmel araştırma üssü ve yüksek nitelikli akademik kadrosu için söz vermektedir. Ayrıca, Letonya’da master yapmak isteyen öğrencilerimiz için de ideal bir seçenektir.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Yüksek Lisans ProgramlarıEğitim SüresiYıllık Eğitim Ücreti, Avro
Mimarlık26200
Yükselen Pazarlarda Yöneticilik (Mba)213000
Yeni Medya ve Görsel-İşitsel Sanat23800
Büyük Veri Analizi24500
Sağlık Yönetimi1,5-24100
Uluslararası İşletme 1,5-24700
Halkla İlişkiler Yönetimi1,5-23700
Stratejik İşletme Yönetimi1.53500
Spor Yönetimi25000