Letonya Üniversitesi

Letonya Üniversitesi Riga’da bulunmaktadır ve 1919’da kurulmuştur. Bugün, Letonya Üniversitesi 15 000 öğrencisi, 13 fakültesi ve 20’den fazla araştırma enstitüsüyle, Baltık Bölgesi’ndeki en büyük kapsamlı ve öncü üniversitelerden biridir. Üniversitemiz, 130’dan fazla yerel onaylı akademik ve profesyonel eğitim programı sunmaktadır. Letonya Üniversitesi’nde, araştırmalar, dört temel inceleme alanını temsil eden 50 kadar araştırma alanıyla yürütülmektedir: beşeri bilimler, bilimler, sosyal bilimler ve eğitim bilimleri. Letonya Üniversitesi, uluslararası ortaklıkların gelişimine çok büyük önem vermektedir. Şu anda, Letonya Üniversitesi, ERASMUS programı dahilinde, 31 ülkede 326 kuruluşla 500’den fazla sözleşme imzalamıştır.

Sevdiğiniz mesleği seçin ve işiniz size yük olmasın! Şu bir gerçek ki iyi bir iş ve mutlu bir aile hayatın bir gerekliliği. Başarılı olacağınız bir ilgi alanı seçin ve başarılı, tanınmış alanında profeyonel biri olduğunuzda, yalnızca materyalistçe bir rahatlığa değil aynı zamanda tatmin ve hoşnutluk da kazanacaksınız.

Letonya Üniversitesi’ni seçin – seçtiğiniz mesleği okuyacağınız yer olarak ve öğrencilerin heyecanlı bilgi alanlarını keşfettiği, öğretim üyelerinin alanlarına çok odaklanmış olduğu, uluslararası alanda tanınmış, entelektüel açıdan hareketli bir ortama giriş yapmış olacaksınız. Ruh eşlerinizin arasında olacaksınız ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklara sahip olacaksınız – yalnızca, derslerde, seminerlerde ve laboratuvarda ciddi şekilde çalışacağınız iş arkadaşı olarak değil, aynı zamanda yaratıcı etkinliklerin tadını birlikte çıkaracağınız arkadaşlıklar.

Yüksek lisans eğitimi uzmanlığınızın temelini oluşturur. Bu yüzden yüksek lisans eğitiminizi şansa bırakmayın. Baltık Yurtdışı eğitim sizleri daha önce görmediğiniz kaliteyle ve cazip yurtdışı yüksek lisans fiyatları ile buluşturuyoruz.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Yüksek Lisans ProgramlarıEğitim SüresiYıllık Eğitim Ücreti, Avro
Baltık Denizi Bölgesi Çalışmaları23150
Kültürel ve Sosyal Antropoloji22600
Eğitim Bilimleri – Eğitim Yönetimi1.33700
Eğitim Bilimleri – Öğretmenlik ve Öğrenme Uyumluluğu1.33700
İngiliz Filolojisi23150
Epidemoloji ve Medikal İstatistik26000
Avrupa Çalışmaları ve Ekonomik Diplomasi22585
Alman Filolojisi23150
Rus Filolojisi23150
İhracat Yönetiminde Uzmanlık ve Uluslararası İşletme22585
Optometri (Klinik)24000
Latin Dilleri ve Kültür Çalışmaları23150
Spor Bilimleri24000