RISEBA ÜNİVERSİTESİ

 

RISEBA Üniversitesi

RISEBA, uluslararası kariyere giden yolma görevini üstlenerek 1992 yılında kurulmuştur. RISEBA’nın asli amacı tüm öğrencileri ve mezunları uluslararası alanda kariyere hazırlamaktır.

RISEBA, Letonya Cumhuriyeti Bilimi ve Letonya Eğitim bakanlığı tarafından bir yüksek eğitim kurumu olarak tam akreditasyon almış olan bir özel üniversitedir. RISEBA, ayrıca Letonya’daki ilk özel üniversitedir ve şu an Letonya’daki en büyük ilk on en büyük üniversite arasında sayılmaktadır. Halihazırda, 17 farklı seviye ve doğrultuda eğitim programına kayıtlı, 200 yabancı, toplam 3000 öğrencisi ve 8000’den fazla da mezunu bulunmaktadır.

Ayrıca, RISEBA pazarın spesifik olarak ihtiyaç duyduğu ya da pazara ilk kez tanıştırılmış olan eğitim programları sunmaktadır. Ayrıca, üç farklı dilde yüksek eğitim sağlama opsiyonuna sahiptir – Letonca, Rusça ve İngilizce.

Yeni ihtiyaçlarla birlikte genişleyen çevredeki değişimlere uyum sağlamak ve yeni fırsatları takip etmek için, RISEBA çalışma alanlarını yeni eğitim alanlarıyla genişletmiştir – i.e. iletişimleri, yaratıcı endüstriler, medya ve mimarlık ve sloganı “finansal sürdürülebilirlik, uluslararası tanınmış işletme üniversitesi, sanatlar ve teknolojiler”dir. RISEBA, Letonya’da okumak isteyen öğrencilere kendine has yeni eğitim programları sunarak pazara yönelik ihtiyaçlara olan duyarlılığıyla kendini kanıtlamaktadır.

RISEBA, multi-kültürel bir üniversitedir ve yaratıcı, zeki ve bağımsız düşünen bireylerle çalışan küresel pazara, alanlar-arası eğitim sağlamaktadır. RISEBA eğitimde mükemmel kalite, yüksek kaliteli mezunlar, uluslararası tanınmış diploma, mükemmel araştırma üssü ve yüksek nitelikli akademik kadrosu için söz vermektedir. Ayrıca, Letonya’da doktora yapmak isteyen öğrencilerimiz için de ideal bir seçenektir.

Daha fazla bilgi için: İletişim

 

Doktora ProgramlarıEğitim SüresiYıllık Eğitim Ücreti/EUROKabul Dönemi
Medya Sanatı ve Yaratıcı Teknolojiler3 yıl4700Güz/Bahar
İşletme Yönetimi3 yıl5640Güz