BALTIK ULUSLARARASI AKADEMİ

Baltık Uluslararası Akademi

Baltık Uluslararası Akademi, 1992 yılında kuruldu ve 2006 yılına kadar “Baltık Rus Enstitüsü” olarak anıldı. Şu an Baltık Uluslararası Akademi, Baltık Bölgesi ve Batı Avrupa ülkeleri arasında, en büyük hükümetten bağımsız yüksek eğitim kurumudur.

Baltık Uluslararası Akademi’de okuduğunuz süre boyunca, sürekli yeniden organizasyon ile akademik ve profesyonel yüksek eğitimi, Avrupa Birliği’nin gereksinimlerine cevap verecek şekilde sürekli bir yenilenme içerisinde elde edersiniz. Baltık Uluslararası Akademi, Uluslararası uzman değerlendirmesine ve süresiz akreditasyona sahip bir eğitim kurumudur.

Baltık Uluslararası Akademi, yalnızca Riga’da değil, Letonya’nın bir çok şehrinde farklı şubelere sahiptir. Bu şehirler, Liepaja, Rezekne, Jekabpils, Ventspils, Smiltene, Jelgava.

Akademi, uluslararası öğrenciler için düzenli olarak yaz okulları, sanat sergileri, bilimsel seminerler, konferanslar, yuvarlak masa tartışmaları düzenleyerek akademideki öğrencilerle, diğer kurumlardaki öğrencilerle, yerli ve yabancı eğitimcilerle, işçi ve çalışanlarla etkileşime geçerler.

Sunmakta olduğumuz farklı seçeneklerle öğrencilerimiz, Rusça üniversite eğitimi ile siz de kariyerinize bambaşka ve etkili bir yönlendirme yapabilirsiniz. Hem Rusça eğitimi Avrupa’da okuma avantajı ile buluşturduk. Rusça doktora eğitim avantajı ile kendi eğitiminizde bir çağ başlatın.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Doktora Programları Eğitim Süresi Yıllık Eğitim Ücreti, Avro
Bölgesel Ekonomi ve Ekonomi Politikası 3 4400