BALTIK ULUSLARARASI AKADEMİ

Baltık Uluslararası Akademi, 1992 yılında kuruldu ve 2006 yılına kadar “Baltık Rus Enstitüsü” olarak anıldı. Şu an Baltık Uluslararası Akademi, Baltık Bölgesi ve Batı Avrupa ülkeleri arasında, en büyük hükümetten bağımsız yüksek eğitim kurumudur.

Baltık Uluslararası Akademi’de okuduğunuz süre boyunca, sürekli yeniden organizasyon ile akademik ve profesyonel yüksek eğitimi, Avrupa Birliği’nin gereksinimlerine cevap verecek şekilde sürekli bir yenilenme içerisinde elde edersiniz. Baltık Uluslararası Akademi, Uluslararası uzman değerlendirmesine ve süresiz akreditasyona sahip bir eğitim kurumudur.

Baltık Uluslararası Akademi, yalnızca Riga’da değil, Letonya’nın bir çok şehrinde farklı şubelere sahiptir. Bu şehirler, Liepaja, Rezekne, Jekabpils, Ventspils, Smiltene, Jelgava.

Akademi, uluslararası öğrenciler için düzenli olarak yaz okulları, sanat sergileri, bilimsel seminerler, konferanslar, yuvarlak masa tartışmaları düzenleyerek akademideki öğrencilerle, diğer kurumlardaki öğrencilerle, yerli ve yabancı eğitimcilerle, işçi ve çalışanlarla etkileşime geçerler.

Sunmakta olduğumuz farklı seçeneklerle öğrencilerimiz, Rusça üniversite eğitimi ile siz de kariyerinize bambaşka ve etkili bir yönlendirme yapabilirsiniz. Özellikle lisans eğitiminiz Rusça’ysa, Rusça master yapmak sizin için büyük bir avantaj.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Yüksek Lisans ProgramlarıEğitim SüresiYıllık Eğitim Ücreti, Avro
İşletme Yönetimi ve İdare23000
Tasarım23000
Psikoloji23000
Eğlence endüstrisinde iletişim yönetimi23000
Uluslararası Ekonomi ve Finans23000
Avrupa Çalışmaları23000