KAZİMİERAS SİMONAVİCİUS ÜNİVERSİTESİ

Kazimieras Simonavicius Üniversitesi

Kazimieras Simonavičius Üniversitesi (KSU) öncelikle 2003 yılında Vilnius İşletme Hukuku Akademisi adı ile kuruldu. Kazimieras Simonavičius Üniversitesi, bugünkü ismi ile ilk olarak 2012 yılında anılmaya başlandı ve ve yeni yönetimi ve yeni çalışma alanları ile de bu yılda tanıştı. 2013 ve 2016 yıllarında da 7 yeni lisans ve 4 yüksek lisans programında akreditasyonlu almış, Vilnius ve Klaipeda, Litvanya’da kampüsleri bulunan bir yüksek eğitim enstitüsü olarak eğitim vermeye başladı ve bugün Litvanyada üniversite okumak isteyen herkese uluslararası eğitim sağlamaktadır.

KSU, öğrenim ve girişimcilik değerleri için innovative yaklaşımı ile bir adım öne çıkmaktadır. Bunu başarmak için KSU, kariyer odaklı eğitim üzerinde yoğunlaşmıştır.

Girişimcilik; KSU’nun çalışma programları, girişimcilik değerleri ve yeteneklerini daimi olarak geliştirmeye vurgu yapmaktadır. Bu yüzden, KSU, fikirleri olan öğrencileri destekler ve onları yeni iş olanakları yaratmaları için cesaretlendirmektedir.

Innovasyon; eski geleneklerin yanısıra, KSU’nun akademik kadrosu, serbest düşünceyi geliştirmek için  innovatif öğretme methodları kullanmaktadır. Sınıflarda, öğrenciler sürekli olarak en yeni ve modern teknikleri ve araçları, derslerinde ve proje çalışmalarında kullanmaya teşvik edilmektedir.

Yaratıcılık; tüm öğrenim yöntemleri ve eğitim alanları, yaratıcılığı ve kişisel ifade yeteneklerini geliştirmeye yönelik olarak düzenlenmiştir.

Ayrıca, 2013 yılında KSU “Kazimieras Simonavičius Üniversitesi’nde Çalışma Verimi Geliştirme” adında bir proje yürüttü ve böyle eğitim kalite yönetim standartı ISO 9001:2008 almaya hak kazandı. Aynı zamanda, üniversite, çok sayıda uluslararası partnerliğin yanısıra üç farklı uluslararası konsoryuma da üyedir.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Lisans Programları Eğitim Süresi Yıllık Eğitim Ücreti, Avro
Havacılık Yönetimi 3.5 5800
İşletme Yönetimi 3.5 3500
Moda Endüstrisi 3.5 4000
Yüksek Lisans Programları Eğitim Süresi Yıllık Eğitim Ücreti, Avro
Entegre İletişim 1.5 4600
Organizasyonel İnovasyon ve Yönetim 1.5 4600
Havacılık Yönetimi 1.5 8000