RİGA HUKUK YÜKSEK EĞİTİM OKULU

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu 18 Mart 1998 yılında kurulmuştur.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu’nda tüm eğitim programları İngilizce olarak kadrolu ve dışarıdan gelen akademik ve profesyonel geçmişe sahip akademik kadro tarafından verilmektedir.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu, Riga’da Art Nouveau Bölgesinde gözeçarpan tarihsel bir binada yeralmakta ve modern imkanlara sahiptir.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu aynı zamanda uluslararası hukukla ilişkili olarak yüksek seviyeli yüksek lisans programları da sunmaktadır. Şu anda, Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu, Uluslararası ve Avrupa Hukuku, Sınırlararası Ticaret Hukuku, Uluslararası Kamu Hukuku ve İnsan Hakları, Avrupa Birliği Hukuku ve Kanunları, Yasal Dil Bilimi ve Yasa ve Finans alanında yüksek lisans eğitimi vermektedir.

Hem öğretmenler hem öğrenciler için ufuk açan öğrenim ortamına olan daimi katkısından dolayı çeşitli alanlarda eğitimli öğrencilere sahip olmak Riga Hukuk Yüksekokulu’nun asıl değeridir.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu, öğrenciler ve eğitimciler açısından çok iyi hazırlanmış akademik geleneklere sahiptir. Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu’nun öğretim metodu gerçek vakalara odaklı ve direkt olarak pratik uygulamalara yakındır ancak aynı zamanda, eğitim bölümüne bağlı olarak karmaşık teorik sorunların açık bir şekilde kavranmasının başarılmasını da sağlar.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu, Letonyada üniversite okumak isteyen öğrencilere hukuk alanıyla farklı bir alternatif sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Lisans Programları Eğitim Süresi Yıllık Eğitim Ücreti, Avro
Hukuk ve İş 3 4100
Hukuk ve Diplomasi 3 4100