TURİBA ÜNİVERSİTESİ

 

Turiba Üniversitesi

Turiba Üniversitesi, 1993 yılında kuruldu ve işletme ve turizm odaklı, belirgin bir vizyona ve stabil Avrupa eğitim disiplin geleneğine bağlılığıyla başı çeken yüksek öğretim kurumlarından biri olarak yeralmaktadır. Turiba Üniversitesi 4000’den fazla öğrencisi ve 13000 mezunuyla onur duymaktadır.

Turiba, uluslararası tanınmış ve tavsiye edilen üniversitelerden biridir. Turiba Üniversitesi, hukuk, turizm yöneticiliği, halkla ilişkiler, yönetim ağırlama ve şirket yöneticiliği alanında eğitim sunmaktadır.

Turiba, Baltık Bölgesi’nde Dünya Turizm Örgütü tarafından onay belgesi ve TedQual Sertifikası almaya hak kazanmış ilk yüksek eğitim kurumu olarak kalitesini ispatlamaktadır.

Turiba, ayrıca İşletme Yüksek Öğretim Kurumlarını bütünleştiren, Yüksek İşletme Okulları Birliği tarafından da üye olarak kabul edilmiş bulunmaktadır.

Turiba Üniversitesi’nde okuduğunuz sürece, başka bir üniversiteden ikinci bir yüksek öğrenim diplomasına sahip olma şansına da sahip olacaksınız. Bugün, Turiba Üniversitesi çift diploma imkanı sunmaktadır. Turiba Üniversitesi’ndeki eğitiminizin yanısıra, çift diploma programıyla, İngiltere, İspanya, Fransa, Türkiye ve Tayvan’daki yüksek öğrenim kurumlarından birinde ikinci bir diploma alma imkanında sahip olacaksınız. Ayrıca, öğrencilerimiz karşılıklı değişim programları ile eğitimlerinin ikinci ya da üçüncü senelerinde, Rusya, Gürcistan, Moldova, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, İrlanda, Kazakistan ve Meksika’da bir dönemliğine değişim öğrencisi olarak bulunma imkanına sahip olacaklardır. Dahası, Turiba Üniversitesi çok sayıda şirket bağlantısıyla, öğrencilerine staj konusunda yardımcı olmaktadır. Böylece öğrenciler yazın gerçek iş tecrübesine sahip olup, kendilerine gelir de sağlayabilmektedir.

Turiba Üniversitesi, öğrencilerine derslerin ve uygulamalı eğitimlerin yanısıra, aerobic dersleri, sınav öncesi spor etkinlikleri, basketbol ve partiler olmak üzere çeşitli etkinlikler de sunmaktadır. Kampüste, spor alanı, öğrenci yurtları, derslikler ve kafeteryalar yer almaktadır. Turiba Üniversitesitesi, yüksek kaliteli eğitim almayı, uygulamalı tecrübe sahibi olmayı, şirket bağlantıları edinmeyi ve dostluklar kurmayı arzu eden öğrencileri davet eder.

Turiba Üniversitesi’nin sayısız bağlantısıyla yurtdışı doktora konusunda tahmin edemeyeceğiniz avantajlara da sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Doktora Programları Eğitim Süresi Yıllık Eğitim Ücreti, Avro
İşletme 3 2990
Hukuk Bilimleri 3 2990
Yönetim Bilimi 3 2990
İletişim Yönetimi 3.5 2990