[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” bg_type=”image” bg_image_new=”24033″ bg_image_repeat=”no-repeat” bg_image_posiiton=”1600 × 800″ bg_override=”full” el_class=”inner-slider-bg lang-page”][vc_column][vc_column_text css_animation=”right-to-left” el_class=”innerslider”]

Bilgi Sistemleri Yönetimi Üniversitesi

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1431952396125{margin-top: 25px !important;}” el_class=”inner-content-about”][vc_text_separator title=”Bilgi Sistemleri Yönetimi Üniversitesi” border_width=”3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1445868599844{margin-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”]ISMA, daimi olarak teori ve uygulamalı bilgiyi birarada gerektiren rekabetçi eğitimin gerekli olduğu Avrupa ve Türkiye pazarında, her zaman önemli olan,yaşam boyu gelişim temin etmektedir. ISMA eğitmde genel olarak üç parametreye odaklanmıştır: öğrencinin gelecek planlarına uygun eğitim planı, iş piyasasına odaklı öğrenci gelişimi ve öğrencilerin yaratıcılık ve yöneticilik yeteneklerinin gelişimi.

ISMA, kafeterya, kütüphane, öğrenci parkı gibi modern ve yenilenmiş bölümleri kampüste barındırmaktadır.

ISMA’da üniversity eğitiminize başladığınız zaman, ayrıca herhangi bir işlem ya da ücret gerekmeksizin yüksekokul diploması almanız da mümkündür. Bu yüzden, yalnızca kendinize güvenmeniz ve derslerinize olan ilgiliniz geleceğinizi şekillendirmeniz için güçlü bir katkı sağlamaktadır.

Öğrenciler eğitimde ilk yıllarını tamamladıklarında, öğrenci değişim programlarında yeralma şansına ve eğitimlerine tanınmış yabancı üniversitelerde devam etme şansına sahip olurlar. Dahası, öğrenciler yaz tatillerinde, ISMA’nın katılım için yardımcı olacağı, uluslararası yabancı firmalarda staj yaparak pratik becerileri edinebilir ve bu becerilerini geliştirebilirler. Bu, ISMA’da öğrendiğiniz bilgileri gerçek uygulamalarda kullanmak, iş yaşamını öğrenmek, iş tecrübesi edinmek ve kazandığınızla okul ücretini ödemeye yardımcı olmak için iyi bir fırsattır.

ISMA farklı profesyonel eğitim programları sunmaktadır. ISMA, kariyer yapmak, yenilikleri öğrenmek ve profesyonel özellikleri artırmak isteyen herkes için hizmet vermektedir.

ISMA kelimenin tam anlamıyla, öğrencileri, geleceklerindeki profesyonel kariyerleri için yükselten yaratıcı ve profesyonel, yüksek kaliteli çalışanları ve akademik kadrosuyla gurur duymaktadır. ISMA’nın en büyük temel değeri, kalitatif bilgi ve yeteneğin gereksinimlerini karşılamaktır.

ISMA aynı zamanda, uzaktan eğitim gibi yeni method ve teknolojilerin uygulanmasına da sıcak bakmaktadır. Böylece, derslere gelemeyen öğrenciler için de eğitim imkanı sağlanmış olur.

ISMA, bugünün modern gereksinimleriyle yüksek eğitim almayı dileyen herkes için uygun bir eğitim kurumudur.

ISMA, Letonyada doktora okumak isteyen tüm öğrencilere başka hiç bir yerde bulamayacakları imkanlar sunmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Daha fazla bilgi için: İletişim

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1432151947794{margin-top: 25px !important;}”][ultimate_heading main_heading=”Doktora Eğitim Ücretleri” main_heading_color=”rgba(0,0,0,0.75)” heading_tag=”h4″ main_heading_style=”text-decoration:underline;,font-weight:bold;” el_class=”heading-text”][/ultimate_heading]

Doktora Programları Eğitim Süresi Öğrenim Harcı (EURO)
İşletme 4 3600