RİGA HUKUK YÜKSEK EĞİTİM OKULU

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu 18 Mart 1998 yılında kurulmuştur.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu’nda tüm eğitim programları İngilizce olarak kadrolu ve dışarıdan gelen akademik ve profesyonel geçmişe sahip akademik kadro tarafından verilmektedir. Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu, Riga’da Art Nouveau Bölgesinde göze çarpan tarihsel bir binada yer almakta ve modern imkanlara sahiptir.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu aynı zamanda uluslararası hukukla ilişkili olarak yüksek seviyeli yüksek lisans programları da sunmaktadır. Şu anda, Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu, Uluslararası ve Avrupa Hukuku, Sınırlararası Ticaret Hukuku, Uluslararası Kamu Hukuku ve İnsan Hakları, Avrupa Birliği Hukuku ve Kanunları, Yasal Dil Bilimi ve Yasa ve Finans alanında yüksek lisans eğitimi vermektedir.

Hem öğretmenler hem öğrenciler için ufuk açan öğrenim ortamına olan daimi katkısından dolayı çeşitli alanlarda eğitimli öğrencilere sahip olmak Riga Hukuk Yüksekokulu’nun asıl değeridir.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu, öğrenciler ve eğitimciler açısından çok iyi hazırlanmış akademik geleneklere sahiptir. Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu’nun öğretim metodu gerçek vakalara odaklı ve direkt olarak pratik uygulamalara yakındır ancak aynı zamanda, eğitim bölümüne bağlı olarak karmaşık teorik sorunların açık bir şekilde kavranmasının başarılmasını da sağlar.

Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu’nda, yüksek lisans eğitimini tamamlayan tüm öğrencilerin maaşlı olarak doktora eğitimlerine hiç bir ücret vermeden devam etme hakları da mevcuttur.

Uluslararası hukuk alanında, Riga Hukuk Yüksek Eğitim Okulu dünyaca tanınmış değerlere sahiptir ve Letonyada yükseklisans ücretleri makul olarak değerlendirildiğinde, mükemmel bir eğitim fırsatı sizleri bekliyor.

Daha fazla bilgi için: İletişim

Yüksek Lisans Programları Eğitim Süresi Öğretim Ücreti, Avro
Teknoloji Hukuğu 1 6500
Uluslararası Hukuk ve Avrupa Hukuğu 1 5500
Hukuk ve Finans 1 6500
Uluslararası Kamu Hukuku ve İnsan Hakları 1 5500
Avrupa Birliği Hukuku ve Politikaları 1 5500
Sınırlararası Ticaret Hukuku 1 5500