Baltık Bölgesi Servis Sağlayıcılık Hizmetimiz

 

Baltık Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzun yıllardır Baltık Bölgesinde, Letonya-Riga merkezli olarak Yurtdışı eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dinamik kadromuz, partnerlerimize sunduğumuz ERP sistemimiz, Riga ve İstanbul ofislerimiz ile birçok eğitim danışmanlığı şirketine, Baltık Ülkelerinde servis sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz. Bu sayede öğrencilere hem yurtiçi hem de yurtdışı destek sağlamaktayız.

Çalışma ortaklığı kurduğumuz şirketler ile çalışırken iletişime, yeni çözümler üretmeye ve programlar hazırlamaya büyük bir özen gösteriyoruz.

Her detaya özen gösteren anlayışımız, Baltık Ülkeleri’ndeki en seçkin üniversitelerle yaptığımız anlaşmalar ve şirket merkezimizin yurtdışında bulunması sayesinde hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutabilmekteyiz.

Letonya, Litvanya ve Estonya’da bulunan eğitim danışmanlık acenteleri arasındaki en köklü kuruluş olmaktan gurur duymaktayız ve tecrübemizle, birlikte çalıştığımız yerel acentelerin portfolyosunu geliştirmekteyiz.

Baltık Yurtdışı Eğitim, mevcut partnerlerinin her zaman yanında dururken, yeni partnerlerini de yıllardır değişmeyen yüksek motivasyonuyla karşılamaktadır.